Ana Sayfa              İletişim               Hakkımızda         Sipariş - Kargo

Blue Ocean Kaş Kirpik Bakım Yağı

 Blue Ocean Kaş Ve Kirpik Bakım Yağı

  tl

Kirpik Bakım Yağı - Blue Ocean Marka  tl

 

 

 

Fiyat ve Güncel Bilgiler İçin Tıkla - Blue Oceanİçindekiler;
Ricinus Oil (Hint Yağı), Hazelnut Oil (Fındık Yağı), Grape Seed Oil (Üzüm Çekirdeği Yağı) Wheat Oil (Buğday Yağı), Sweet Almond Oil (Tatlı Badem Yağı), Tocopheryl Acetate (Vitamin E)

Kaş Bakımı Yağı - Blue Ocean Marka xx tl

İçindekiler;
Ricinus Oil (Hint Yağı), Hazelnut Oil (Fındık Yağı), Jojoba Oil (Jojoba Yağı), Black Seed Oil (Çörek Otu Yağı), Sesame Seed Oil (Susam Yağı), Nettle Oil (Isırgan Yağı), Apricot Seed Oil (Kayısı Yağı), Tocopheryl Acetate (Vitamin E)

 

 

          0 542 252 70 62
         0 532 402 77 44

0464 217 18 81
0464 214 55 33
     birtat@birtat.com.tr

0 532 790 41 90  Şikayetleriniz
0 532 402 77 66  Yurt Dışı Kargo Yetkilisi
0 535 433 27 62 Yurt İçi Kargo Yetkilisi

Bitki Yağı Botanik Bilgileri
Sage Oil. Esans

Bitki Yağı Saklanma Koşulları
Oda Sıcaklığında Muhafaza Ediniz.

Bitki Yağı Kullanma Önerileri
Her kullandıktan sonra şişenin ağzını iyice kapatınız.

Bitki Yağı Uyarıları
Çocukların Ulaşamayacağı Yerde Saklayınız. İlaç Değildir.


Bitki Yağı İçindekiler
Sage Oil

 

BLUE OCEAN KAŞ ve KİRPİK BAKIM YAĞI

Kirpikler ve kaşlar, yüz güzelliğini arttıran belirgin yüz vurgularıdır. Onlar olmadığında boş bir yüz görüntüsü ortaya çıkar. Bütün vücudumuz ve sağlığımız nasıl bakım istiyorsa, kirpikler ve kaşlarda bakım isteyebilir. Blue Ocean Kaş Kirpik Bakım Yağı zengin içeriği ile kaşları ve kirpikleri yeniden yaratır.

 Blue Ocean Kirpik Bakım Yağı içeriği ve etkisi

Kirpikler çabuk kopabilen ve nazik kıllardır. Her göz makyajını silerken mutlaka birkaç tane kirpik kaybedilir. Özellikle rimeli kirpiklerde unutan kişiler kirpik kayıplarını çok yaşar.

Hint yağı: bilinen en eski bakım ve şifa yağıdır. Kirpiklerin hem güçlenmesini hem de uzamasını sağlar. Hint yağı, aynı zamanda kirpikleri kalınlaştırır.

Buğday yağı: antioksidan özelliklidir ve kirpikleri görebileceği zararlara karşı hatta güneşin UV ışınlarına karşı korur. Kirpiklerin güneşin etkisi ile sararmasını önler.

Fındık yağı: zayıf ve şekilsiz kirpikleri onarır, güçlendirir ve kıvrımlı bir şekil verir. Dik ve şekilsiz kirpikleri yumuşatır ve biçimlendirir.

Tatlı badem yağı: kirpikler için en çok kullanılan ve en bilinen bitki yağıdır. Badem yağı, mineral yönünden çok zengindir, kirpikleri besler ve parlatır.

Blue Ocean Kaş Bakım Yağı içeriği ve etkisi

Kaş sayısı zamanla, çeşitli hastalıklar ya da ilaçlarla ve dış etkenlerle azalabilir. Bu nedenlerle kaşlar zayıflar, seyrelir hatta belirgin oranda dökülebilir. Blue Ocean Kaş Bakım Yağı, bitki yağlarının karışımından oluşmuş kaşları onaran, besleyen ve şekil veren bir bakım yağıdır.

Fındık yağı: zayıf ve şekilsiz kaşları onarır, güçlendirir ve düzgün bir şekil almasını sağlar. dik ya da yanlış yönde duran kaş kıllarını yumuşatır ve biçimlendirir.

Kayısı çekirdeği yağı: kaşları besler aynı zamanda da göz çevresine de bakım yapılabilir. Hızlı emilir ve rahatlatır.

Buğday yağı: antioksidan özelliklidir ve kaşları görebileceği zararlara karşı hatta güneşin UV ışınlarına karşı korur. Özellikle kaşların renk kalitesi de korunmuş olur.

Susam yağı: kaş altındaki derinin nemlenmesini, kaşların yumuşayarak şekillenmesini ve masaj yapılarak uygulandığında baş ağrılarının dinmesini sağlar.

Çörek otu yağı: antiseptik özelliklidir. Kaşları besler, köklerini sağlamlaştırır, dış etkenlerden korur ve parlak görünmesini sağlar.

Jojoba yağı: kaş yapısını güçlendirir ve korur. Kaşlar daha parlak ve sağlıklı görünür.

Isırgan otu yağı: şaşırtıcı şekilde kan dolaşımını hızlandırır ve hücrelerin yenilenmesini sağlar. Dolayısı ile kaşlarda nefes alan cildi ile beslenmiş, güçlenmiş ve canlanmış olur.

E vitamini: antioksidan özelliği ile kaşları, güneş, deniz, kum, cilt toksinleri gibi dış etkenlerden ve yıpranmalardan korur. Kaşları besler ve gürleştirir. 

 İşyerimizin Tarım Ve Köy İşleri Rize İl Müdürlüğü ES - 53 – 0020 Numarası İle
Satış Yeri Kayıt Belgemiz Vardır.


 

BİRTAT  – 1959’DAN BERİ.
Yarım asırdan fazla, güvenle hizmetinizde 
 

Önemlidir.
Bu sitede bulunan her ürün besin, gıda takviyesidir. Dr'nuza Başvurun.
Tedavi amaçlı veya ilaç yerine kullanılamaz.