Ana Sayfa              İletişim               Hakkımızda         Sipariş - Kargo

Humana Still -  Tea - Humana Çayı


 


Humana Still - Tea - Humana Çayı  iÇeriği; Çemen, rezene, keçi sedefi otu, mine çiçeği, amber çiçeği, rooibas, ahududu.

Enerji, protein, karbonhidrat, yağ ve C vitamini taşır.


Humana Still - Tea - Humana Çayı Kullanışı
Hekim önerisine göre kullanılır.
Humana Still - Tea - Humana Çayı Aksi Tesirleri
Aksi tesiri yoktur.
Humana Still - Tea - Humana Çayı Özellikleri
Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, R6A-08340458  sayılı izini ile üretilmiştir. Ürün içine el değmemiştir.

Mansel İlaç tarafından bielefelder strasse 6632051 herford Almanya adresinde bulunan humana gmbh den ithal edilmiştir.

Humana Still - Tea - Humana Çayı Faydaları
Vitamin ve mineral bakımından zengin, yardımcı bitkisel gıda takviyesidir.

Humana Still - Tea - Humana Çayı Fiyatı
200 gram,

 

Daha Güncel Fiyat Ve Bilgi İçin Yeni Sayfamızı Tıkla - Humana Çay

Humana Çay

- %100 bitkiseldir
- Boya maddesi içermez
- Suni aroma içermez
- Katkı maddesi içermez
- Granül yapısındadır
- C vitamini ilavelidir
- Düşük kalorilidir
- Şeker ilave edilmesine gerek yoktur

İçindekiler : 
Hibiscus : 2,6 g
Fennel Extract : 0,2 g
Fennel Oil : 0,02 g
Roobios : 0,2 g
Verbena Herb : 0,2 g
Raspberry Leaves : 0,2 g
Fenugreek : 0,1 g
Goat’s Rue Herb : 0,1 g
Sucrose : 91,5 g
Maltodextrin : 4,4 g
Vitamin C : 0,5 g

 

 

 

      542 252 70 62 - 532 402 7744  - 464 214 5533  - 464 217 1881

 

Hibiscus (2,6 g) : İçeriğinde bulunan amber çiçeği özü; süt bezlerini uyararak prolaktin hormonunun salgılanmasını sağlar. Diğer olumlu etkileri ise mide ve bağırsak düzenleyici etkiye sahip olması ile göğsü yumuşatmasıdır.

Fennel (0,2 g) : Özellikle bebek ve çocuklarda gelişmemiş gastro-intestinal sistemden kaynaklanan hassasiyetler ve sindirim problemlerinin başında gelen gaza bağlı krampların hafifletilmesi ve ortadan kaldırılmasındaki güçlü etkisi bilinmektedir. Rezene aynı zamanda anne sütünü arttırıcı bir galaktogogdur. Solunum sistemi hastalıklarına karşı da etkilidir.

Roobios (0,2 g) : İçeriğinde emziren annenin ihtiyaç duyduğu, demir, çinko, bakır, kalsiyum, potasyum, flor, magnezyum gibi çok önemli mineralleri ve eser elementleri bulundurur. Uykusuzluk, yüksek tansiyon, iritasyon ve baş ağrısının tedavisinde uzun yıllardır başarı ile kullanılmaktadır.

Verbena Herb (0,2 g) : Hipofiz bezinden prolaktin ve oksitosin hormonlarının salgılanmasını sağlar. Nane ve portakal çiçeği gibi ferahlatıcı, stres gidericidir. Güçlü bir antioksidant özelliğe sahiptir. Ayrıca karaciğer rahatsızlıkları, kramplar, sindirim sorunları gibi durumlarda kullanılır. Önemli bir galaktogogdur.

Raspberry Leaves; (0,2 g) : İmmün sistemi güçlendirmesinin yanı sıra anne sütünü arttırıcı etkileri eskiden beri bilinen bir galaktogogdur. A, B, C, E vitaminleri ve kalsiyum, demir, fosfor, potasyum minarelerince zengindir.

Fenugreek (0,1 g) : Yüzyıllardır bilinen en önemli galaktogogdur. Uzmanlar tarafından eski çağlardan beri bu olumlu etkilerinden ötürü emziren annelere günde 2-3 bardak çemen otu çayı almaları önerilmektedir. Ayrıca bebek ve çocuklarda gaza bağlı olarak mide-bağırsak sistemindeki krampların hafifletilmesine yardımcı olur. C vitamini, A vitamini, kalsiyum, niasin ile fosfor, magnezyum, demir, çinko, selenyum, mangan, potasyum, fosfor ve kobalt minerallerden zengindir.

Goat's Rue Herb (0,1 g) : En önemli özelliği yüzyıllardır anne sütünü arttıran bir galaktogog olmasıdır. Keçi sedefi otundan; gastrointestinal sorunların giderilmesi, kan şekerini düzenlenmesinden ötürü diabet tedavisi , antioksidant olarak olumlu etkileri ve diüretik olarak kullanılması gibi pek çok alanda faydalanılmaktadır. Zayıflama ve form tutmada da sık başvurulan bir bitkidir.

Vitamin C (0,5 g) : Emzirmekte olan annenin kemik, diş ve cilt gelişimi için C vitamini çok elzemdir. Bu vitamin insan vücudunda sentezlenemez, ayrıca C vitaminin E Vitamini ve Beta karoten ile birlikte antioksidant olarak bilinen üç önemli maddeden birisidir. İmmün sistemi güçlendirici ve demir ile yağ emilimini düzenleyici rol oynar.

Ortalama İçerik (100g Granül'de):

- Enerji Kj 1654, kcal 389
- Protein <0.7
- Karbonhidrat <97.3
- Yağ <0.3
- C Vitamini 400

Humana Still – Tee emzirme çayının etkisi 24-72 saat içinde ortaya çıkıyor

Suda eriyen granül yapısı sayesinde kolayca hazırlanabilen Humana Still-Tee’nin anne sütünü artırmaya katkı sağlayıcı etkisi, 24-48 saat içinde görülür. C vitamini ilaveli olduğu için annenin günlük C vitamini ihtiyacının yüzde 72’sini karşılayan Humana Still-Tee, düşük kalorili olması nedeniyle de, anneler için doğumun ardından kilo endişesi yaşamadan anne sütünü artırmaya yardımcı olur. Bir bardak Humana Still-Tee, 34 Kcal, yani sadece yarım dilim ekmek kadar kalori içerir. Emziren annenin süt verme döneminde artan sıvı ihtiyacını da gideren Humana Still-Tee, 200 gramlık kutu da olup, bir kutudan 200 mililitrelik 22 fincan çay çıkar.

Avrupa’nın önde gelen, bebek mamaları üreticisi HUMANA tarafından üretilen ve iki yıldır AB ülkelerindeki annelere sunulmakta olan doğal bitkisel emzirme çayı Humana Still-Tee, Mamsel İlaç Sanayi tarafından Türkiye'ye getirilmektedir.

BİRTAT  – 1959’DAN BERİ.
Yarım asırdan fazla, güvenle hizmetinizde 

 Önemlidir.
Bu sitede bulunan her ürün besin (gıda) takviyesidir.
Dr'nuza Başvurun. Tedavi amaçlı veya ilaç yerine kullanılamaz.